Pravidla registrace

(pište, co byste rádi či co se Vám nelíbí)

Pravidla registrace

Příspěvekod G_Zahrada » ned 22. úno 2015 8:45:39

Tady jsou pravidla registrace, které deklaroval p.Zezulka v době založení tohoto fora:

Svým přístupem na „Zahradní železnice“ souhlasíte s následujícími podmínkami a PRAVIDLY. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Zahradní železnice“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Zahradní železnice“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z http://www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Na toto fórum je možno jen přispívat příspěvky, které obsahují jenom informace o modelovou železnici G, I a II ( 1:22,5 nebo 1:32) řečeno zahradní železnice o rozchodu kolejí 45 mm a 64 mm. Jiné příspěvky modelových velikosti budou administrátorem smazaný. Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Zahradní železnice“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Zahradní železnice“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Zahradní železnice“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Zahradní železnice“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Jsou sice nic moc, ale nelze je beztrestně různě upravovat a měnit protože mají charakter smluvního ujednání. A když tak jen se souhlasem obou smluvních stran ve svobodné vůli a né pod nátlakem a jen proto že se nám některé příspěvky prostě nelíbí.
Napsání nových rádobypravidel p Raduzem je v podstatě protiprávní jednání proti slušným mravům.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Zpět na Kniha přání a stížností

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice